„Płyniemy po sukces…

DSC03282 (Kopiowanie)Uczniowski Klub Sportowy działający przy Ośrodku Pomocy Dziecku i Rodzinie w Górze Włodowskiej w dniach 20.05.2013r. do 28.06.2013r. realizował projekt współfinansowany przez Powiat Zawierciański pn. „Płyniemy po sukces – sportowy uśmiech”. W ramach zaplanowanych działań zorganizowano turniej piłki nożnej dla chłopców,  mecz siatkarski wychowankowie kontra pracownicy oraz cieszące się największą atrakcją gry i zabawy ruchowe dla najmłodszych dzieci. Dodatkowo wszystkie osoby uczestniczące w rozgrywkach sportowych wzięły także udział w wyjazdach na baseny do Aqua Parku w Łazach oraz do Tarnowskich Gór. Dużym sukcesem zakończył się wyjazd na basen do Łaz 23 czerwca 2013 r.   W tym dniu wszyscy uczestnicy wyjazdu uzyskali  dodatkowy, bezpłatny wstęp na basen za przepłynięcie 1000 metrów natomiast Mateusz wygrał karnet za kwotę 150 zł. za uzyskanie najlepszego czasu wśród chłopców. Uczniowski Klub Sportowy oraz wychowawcy poprzez zrealizowany projekt chcieli pokazać dzieciom, że czas wolny można spędzać w bardzo atrakcyjny sposób. Korzyścią z tak zorganizowanych imprez sportowych będzie wyzwolenie zainteresowań różnymi dziedzinami sportu, pokazanie innego i bardziej radosnego spędzania czasu. Udział w zajęciach na basenie miał nie tylko charakter rekreacyjny ale był przede wszystkim połączony z elementami nauki i doskonalenia pływania. Partnerem w realizacji zadania było Towarzystwo Przyjaciół Jury Krakowsko – Częstochowskiej w Zawierciu.

Zdjęcie0232 (Kopiowanie)

Obraz 137 (Kopiowanie)Obraz 247 (Kopiowanie)

DSC03295 (Kopiowanie)